43573

VİLLA YAPI PREFABRİK

VİLLA YAPI PREFABRİK

1999 yılında 3 girişimcinin büyük hedeflerle yola çıkarak kurduğu villa yapı üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri, hafif çelik yapılarla başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen firma zamanla üretim ağını genişleterek çelik konstrüksiyon yapılar ve konteynır imalatıyla üretim yelpazesini genişletmiştir.Biz de ekiplerimizle daha detaylı bilgi almak için firmamıza konuk olduk. Yanımızda yönetim kurulu üyesi Kenan YAVRU var.

1969 Erzincan Refahiye doğumluyum, İstanbul Tuzlada ikamet ediyorum Villa yapı mühendislik san. Ltd. Şti de yönetim kurulu üyeliği yapıyorum, evli ve üç çocuk babasıyım.Villa prefabrik 1999 yılında 3 arkadaşla birlikte şirketimizi kurduk, başlangıçta 200 metrekare atölyede bu sektörde hizmet vermekteydik. Zamanla inşaat sektöründe Türkiye’nin kalkınmasıyla birlikte aynı orantıda bizde şirketimizle birlikte bu konuma gelmiş bulunmaktayız. Şu anda yaklaşık 250 personel 15000 metrekare bir alanda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Villa yapı şirketi hafif çelik konutlar, prefabrik konutlar, yazlık evler, bağ evleri bahçe evleri, konteyner paket evler olarak bireysel müşterilere hizmet vermekteyiz.Aynı zamanda inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu konteyner yemekhane, yatakhane, ofis imalatı da yapmaktayız. Prefabrik olarak da ofis binası, yemekhane binası, yatakhane binası kısacası bütün şantiyedeki mobilizasyon sistemini müşterilerimize sunmaktayız.Prefabrik yapılar kolay ve hızlı montaj yapıldığından müşterilerimizin dikkatini çekmektedir, ürünlerimiz tamamen çelik konstrüksiyon olarak imal edilmektedir tamamen kaynaksız sistem olarak imal edilen ürünlerimiz fabrikamızda bulunan 20’yi aşkın perform makinelerinde çekilip projeye uygun olarak imal edilmektedir. Bununla birlikte prefabrik okullar, hastaneler, mülteci kampları da ürün yelpazemizin içinde yer almaktadır.

Prefabrik evler hem dünya hem Türkiye genelinde hemen hemen her yerde kullanılıyor.Bizim ülkemiz birinci dereceden deprem bölgesi olmasından dolayı genelde şehirde oturan vatandaşlarımız ikinci bir ev ihtiyaçlarını prefabrik olarak karşılıyorlar bu köylerde oluyor, yazlıklarda oluyor, bahçe bağlarda oluyor bütün 3 iklim bölgesine hizmet ediyor binalarımız. Genelde her yerde var.

Prefabrik evlerin avantajları öncelikle hızlı ve çabuk kurulmasıdır onun haricinde insanlar belli bir zaman çalışıyorlar ondan sonra aldığı bahçeye, arsaya ev yaptırmak istiyor. Kafasında bir hayali var hayalini gerçekleştirmek için profesyonel ekibimizle birlikte oturuyoruz önce kafasında ki hayalini tespit ediyoruz o tespitin sonucunu kâğıda döküyoruz,kâğıttan fabrikamıza döküyoruz, fabrikadan da araca yükleyip nihai noktasına ulaştırıp montajını yapıp teslim ediyoruz. Yani bu müşterimize de mutluluk sağlıyor bizde firmamız olarak çalışanlarımız olarak mutluluk sağlıyor.
Prefabrik yapıların bir diğer özelliği demontable olduğu için ileriki dönemler de yer değişikliğinde, proje değişikliğinde söküp başka yerde kullanma imkânı buluyoruz dolayısıyla hiçbir şeyi heba etmiyoruz, her şeyini kullanmış oluyoruz prefabriğin.

Ekibimizden şöyle bahsedeyim özellikle genç dinamik işini seven, saygılı, dürüst müşteriyle ikili ilişkileri iyi olan arkadaşlarımızı tercih ediyoruz ve arkadaşlarımızla çalışıyoruz.Bu güne kadar kurumsal olsun bireysel olsun hiçbir müşterimizle personelimizle alakalı hiçbir sıkıntı yaşamadık, bu da bizim vermiş olduğumuz eğitim ve iş güvenliği ve iş sağlığı konularına çok dikkat ediyoruz bu sebepten dolayı uzaman bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz.

Bizi bu günlere getiren, taşıyan değerli müşterilerimize teşekkür ederim ayrıca, firmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür ederim.

Son olarak izleyicilerimizle şunu paylaşmak isterim , Siz hayal edin biz yapalım.
Kenan YAVRU